"پیش به سوی موفقیت"

hv6g0v9ww28orwt75ctxpzfn_500.jpg

دوست دارم با هم قدم به قدم به سمت موفقیت بریم و با هم لحظه های زیبا و خدای نکرده دلواپسی ها رو تجربه کنیم حاضر هستید؟ پس یا علی ...

 1- مشخص کردن راه و هدف

اول باید بدونیم از زندگی چی می خواهیم اول باید بدونیم دوست داریم چه کار کنیم البته مواظب باشید در این مرحله ممکنه که رؤیا خانم بیاد و سراغمون و یک هو به خودمون بیاییم و ببینیم ای دل غافل یک روز هم گذشت و ما بی خبر از همه جاپس اول باید از خودت بپرسی من از این دنیا چی می خوام . می تونید با یادداشت کردن اهدافتون در یک دفتر چه به تسریع کار کمک کنید.

 2 – دم را غنیمت بشمارید

باید اینو به خاطر بسپاریم که امروز همان دیروز رؤیایی ما بوده و روزها بدون توجه به ما در گذرند پس زمان رو از دست نده و اون رو به زانو در بیارهر کاری رو که تصمیم داری از همین امروز شروع کن.

 3 – بر نگرانی هایتان غلبه کنید.

 غلبه بر نگرانی ها خودش شامل چندین مرحله هست که به خاطر اهمیت موضوع به آنها اشاره می شود:

 الف- نگرانی هایتان را ریشه یابی کنید.

 ب- برای به آرامش رسیدن روحت ببخش تا تو هم بخشیده بشی.

  – گذشته های تلخ رو فراموش کن.

  – از خورده گیری های دیگران دلخور نشو.

  – همیشه خوش بینانه به زندگی نگاه کن.

  –دعا و یاد خداوند رو هیچوقت فراموش نکن و این را به خاطر بسپار که: "هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند"

4 – خودتون را بشناسید و آنچه که هستید باشید

 این جمله ی سحر آمیز را که" در دنیا هیچکس مثل تو نیست " هر روز باید با خودت تکرار کنی 20 بار 30 بار و... فراموش نکن که مسلما توانایی هایی که تو داری را هیچکس ندارد سعی کن همیشه خودت باشی خودت... شاید این جمله ی معروف را از" آنژ لو پارتی " شنیده باشی که " در دنیاکسی بدبخت تر از آن آدمی نیست که پیوسته میکوشد خود را بصورتی در آورد که جسما و روحا هرگز آنطور نیست. پس با اتکا بر توانایی های خودت و توکل بر خدا در راه هدف قدم گذارید.

5 – از شکست هایتان درس بگیرید.

 مسلما پیروزی های بزرگ آسان به دست نمی آید و وقتی قدم در راهی گذاشتیم هیچ ترسی را به خودمان راه ندهیم و این جمله ی زیبا را به خاطر بسپاریم که " خداوند هدیه های بزرگ را در سختی های بزرگ می پیچد. " و شکست ها می توانند نردبانی برای پیروزی ما شوند.و اطمینان داشته باشید که اگر دست به کاری زدید و موفق نشدید حتما موفقیت بزرگتری در انتظارتان است و نا امیدی را به هیچ عنوان در کارهایتان راه ندهید

 را که " نا امیدی از رحمت الهی از بزرگترین گناهان است."

و در آخرین کلام باید گفت :

 " خدایا به من قدرتی عطا کن چیزهایی را که نمی توانم تغییر دهم قبول کنم. شجاعتی که بتوانم چیزهای قابل تغییر را تغییر دهم . و خردیکه بتوانم ایندو را از هم تمیز دهم."
 

/ 0 نظر / 5 بازدید