شربت سودا (شراب السودا، عصاره مویز)

 

 

شربت سودا (شراب السودا، عصاره مویز)

ترکیبات : عصاره مویز
این شربت برای ماندگاری بیشتر به صورت غلیظ ارسال میشود که باید یک واحد از ان را با سه واحد آب استفاده کرد
خواص : این دارو به طور معجزه آسایی تمام بیماریهای روحی و روانی ، افسردگیها ، هم و غم بی مورد ، استرسها و نگرانیهای بی مورد و ... را تسکین میدهد!
بررسی‌های جدید محققان نشان می دهد خوردن مویز می تواند از بروز بیماری آلزایمر جلوگیری کند .
به نوشته تازه‌ترین شماره نشریه شیمی و صنعت که در انگلیس منتشر می‌شود ؛ ترکیبات مویز ،اثر بسیار قوی در جلوگیری از بروز اختلا‌لا‌ت همراه با بیماری آلزایمر دارند .
و گزارش افتاب بررسی ها در محیط آزمایشگاهی نشان می دهد مویز ترکیباتی از نوع " آنتوسیانین " و "پلی فنولیک" دارد که در بیماران مبتلا به آلزایمر موثر هستند.
هرچه میزان آنتوسیانین بیشتر باشد قدرت مویز در جلوگیری از آلزایمر بیشتر است.آنتوسیانین،رنگ سیاه به گیاهان می دهد و به همین علت انواع سیاه رنگ آن اثر بیشتری دارد.
هنوز مشخص نیست که این ترکیبات چگونه از پیشرفت بیماری آلزایمر جلوگیری می کنند، ولی احتمال دارد این ترکیبات موجب ایجاد ارتباط بهتری بین سلول های عصبی شود .
در روایات وارد شده :
کسی که با بیست دانه مویز قرمز صبح کند انشاء الله بیمار نمیشود مگر بیماری مرگ، سودا را میزداید و بلغم را دفع میکند

نحوه استفاده : نحوه استفاده هر شب یک استکان هنگام خواب
 

/ 3 نظر / 21 بازدید
اذر

عصاره مويز قرمز را از كجامي توان تهيه كرد

عصاره مويز قرمز را از كجامي توان تهيه كرد

دوست

سلام خسته نباشید.ازتون خواهش میکنم که نامه منو کامل بخونید.۲۰ سالمه تقریبا ۴ساله پیش حافظم بسیار ضعیف شد.نمیدونستم چکار کنم به سایتا سر زدم از بعضی افراد پرسیدم در مورد راههای درمان ضعف حافظه ام با کارهای که اونا هم گفتن حافظم خوب نشد.باور کنید دیگه کاملا ناامید شدم از همه چی از این زندگی.سر در گمم.گیجم.دیگه نمیدونم چکار کنم .من تا سال دوم دبیرستان شاگرد ممتاز بودم اما از اون به بعد خصوصا از سال سوم دیگه به طور کامل نابود شدم.تا حالا پیش دکتر نرفتم آخه تو سایتا خوندم برای از بین بردن عوارض این بیماری اصلا دارویی وجود نداره مگه با ورزش و مطالعه و بعضی روشهای دیگه که خودتون بهتر میدونین.این کارارو زیاد انجام دادم اما اصلا نتیجه ای نگرفتم.باور کنید دیوونه شدم.امسال سال دوم بود که تو کنکور قبول نشدم.۶برابر میخونم اما چیزی تو زهنم نمیمونه .تمام روشای مفید مطالعه رو امتحان میکنم اما بازم فایده نداره.میخوام اینو بگم که من حافظم واقعا ضعیف شده.باور کنید سایه نا امیدی روی زندگیم میچرخه و روز به روز ناامیدتر میشم نمیدونم چکار کنم.میخوام شما کمکم کنید.خصوصا کسانی که این مشکل براشون پیش اومد و دوباره خوب شدن.آیا این شربت